417781
Brak okładki
Artykuł
W koszyku
Powiat inwestuje w czystsze powietrze i ochronę środowiska. // Biuletyn Informacyjny Gminy Oświęcim. - 2026, nr 5, s. 8.
17 kwietnia w sali audiowizualnej im. Jana Klęczara, mieszczącej się w internacie powiatowego "Chemika" odbyło się uroczyste podpisanie umów dofinansowujących zadania z zakresu ochrony środowiska z przedstawicielami gmin oraz Gminnej Spółki Wodnej w Osieku.
Strefa uwag:
Adnotacja wyjaśniająca lub analiza wskazująca
17 kwietnia w sali audiowizualnej im. Jana Klęczara, mieszczącej się w internacie powiatowego "Chemika" odbyło się uroczyste podpisanie umów dofinansowujących zadania z zakresu ochrony środowiska z przedstawicielami gmin oraz Gminnej Spółki Wodnej w Osieku.
Pozycja została dodana do koszyka. Jeśli nie wiesz, do czego służy koszyk, kliknij tutaj, aby poznać szczegóły.
Nie pokazuj tego więcej