417781
No cover
Article
In basket
Powiat inwestuje w czystsze powietrze i ochronę środowiska. // Biuletyn Informacyjny Gminy Oświęcim. - 2026, nr 5, s. 8.
17 kwietnia w sali audiowizualnej im. Jana Klęczara, mieszczącej się w internacie powiatowego "Chemika" odbyło się uroczyste podpisanie umów dofinansowujących zadania z zakresu ochrony środowiska z przedstawicielami gmin oraz Gminnej Spółki Wodnej w Osieku.
Notes:
Summary, etc.
17 kwietnia w sali audiowizualnej im. Jana Klęczara, mieszczącej się w internacie powiatowego "Chemika" odbyło się uroczyste podpisanie umów dofinansowujących zadania z zakresu ochrony środowiska z przedstawicielami gmin oraz Gminnej Spółki Wodnej w Osieku.
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again